Szanowni Państwo, witamy na naszej stronie

Multiagencja Ubezpieczeń ''AKIRA'' to największa oferta ubezpieczeń w mieście ! Oszczędzają Państwo czas i pieniądze, korzystając z naszych usług. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem licencji 11243109/P

Nasza misja to zapewnienie klientom najlepszych ubezpieczeń w niskich cenach. Naszym zadaniem jest monitorowanie rynku ubezpieczeń i przedstawienie wam najlepszej oferty w niskiej cenie. Nasi klienci potwierdzają, że warto z nami współpracować. Ubezpieczenia nie muszą być drogie, przekonajcie się o tym i Wy.

Znajdziecie u nas pełną ofertę największych Zakładów Ubezpieczeń. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. W naszym biurze każdy klient jest dla nas 'najważniejszy'.

Posiadamy w naszej ofercie wszystkie ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia na życie. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych a także proponujemy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm i działalności gospodarczych. Zaproponujemy najlepsze ubezpieczenia samochodu i motocykla, najtańsze ubezpieczenie OC i optymalny pakiet Auto Casco obejmujący ubezpieczenie od kradzieży i wszelkich innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków NNW i pomoc na drodze Assistance w różnych wariatach w zależności od potrzeb z samochodem zastępczym w razie kolizji lub awarii.

Oferujemy ubezpieczenia ochronne klientów i ich rodzin, dlatego u nas ubezpieczycie Państwa życie i zdrowie. I to za kilkanaście złotych miesięcznie będziecie zabezpieczeni. Pakiety są bardzo bogate, można wybierać lub dopasować indywidualnie. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dla siebie.

Jeśli szukacie Państwo taniego ubezpieczenia mieszkania od kradzieży, zalania czy innych zdarzeń losowych, budujecie dom i chcecie ubezpieczyć lub szukacie ubezpieczenia mieszkania pod kredyt hipoteczny skontaktujcie się z nami. Dla właścicieli firm mamy specjalne zniżki na ubezpieczenia pakietowe zawierające kompleksowe rozwiązanie zapewniające ochronę mienia firmy, pracowników i floty pojazdów firmowych.

Posiadamy również specjalne ubezpieczenia dla aktywnych, ubezpieczenia turystyczne na krajowe i zagraniczne wyjazdy turystyczne, dla narciarzy i innych.

Nie brakuje u nas tanich i dobrych ubezpieczeń szkolnych. Oferta produktów jest bardzo szeroka. Można skorzystać z ubezpieczenia NNW szkolnego tzw. podstawowego lub poszerzyć indywidualnie jeżeli dziecko uprawia sport o zwiększonym ryzyku.

Naszym zadaniem jest również pomóc Wam w momencie wystąpienia szkody. Pomożemy w jej zgłoszeniu.

Zapraszam do kontaktu

biuro.jpg
©2020 Ubezpieczenia Oleśnica